ANTALYA DİŞ HEKİMİ VE DİŞ POLİKLİNİĞİ

Antalya, Türkiye’de turizmin başkenti olması ile birlikte, özellikle sağlık turizmi konusunda hızla ilerlemeye devam etmektedir. Diş hekimi tedavilerinin, Türkiye’de, Antalya’da, Avrupa Ve Arap ülkelerine göre yaklaşık olarak % 50 oranında ucuz ve kullanılan diş tedavi malzemelerinin aynı standartta olmasından dolayı, Türkiye’ye ve Antalya’ya sadece diş hekimliği hizmeti almak için gelen turist sayısında ciddi artışlar olmakta ve diş hekimleri ve diş kliniklerinin sayısı giderek artmaktadır. Bu konuda, özellikle Antalya’daki diş hekimleri, kliniklerinde yabancı dil bilen personel istihdam etmektedir. Alternatif turizmin giderek artması, Türkiye’ye, dolayısı ile Antalya’ya gelen yabancı turistlerin hem tatil yapar iken aynı zamanda diş tedavilerini yaptırmaları, Türk turizmine destek olmakla birlikte genellikle turistlerin Türkiye’de ve Antalya’da geçirdikleri süreyi artırmaktadır. Sadece deniz ve otel konsepti haricinde gelen yabancı turistler, Antalya’nın kültürel ve doğal güzelliklerini görmekte, diş hekimliği hizmeti haricinde kalan zamanlarında Antalya ekonomisine ciddi katkı sağlamaktadır.

Antalya’da özellikle, Belek, Lara, Kundu, Side, Manavgat, Kemer Ve Alanya ilçelerinde yüzlerce 5 yıldız seviyesinde ve üst düzey otel olması, Antalya’da konaklama sorunun olmaması, yılın yaklaşık 10 ayında güneş olması, otel hizmet kalitesinin üst düzey olması, yabancı turistler için inanılmaz bir cazibe merkezi oluşturmaktadır.

Antalya’nın genel turizm ve diş turizmi konusunda, Türkiye’de ve dünyada popüler olmasının en önemli sebeplerinden birisi de, Avrupa ve dünyanın başka noktalarına, direk yurtdışı uçuşlarının olmasıdır.

Antalya Ve Alanya-Gazipaşa olmak üzere 2 adet uluslararası havaalanı bulunmaktadır.

Şehir içi trafiği oldukça rahat olması, diş hekimine, gelip gitme süresini kısaltmaktadır.

Veske Diş Poliklinikleri olarak, Side-Manavgat ve Antalya Muratpaşa’da Lara şubemiz olarak 2 adet şubemiz bulunmaktadır. Kliniklerimizin havaalanına uzaklıkları, Side -Manavgat kliniğimizden 45 dakika, Antalya Merkez Lara şubemizin 10-15 dakikadır.

Almanca, İngilizce, Rusça bilen personellerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Kliniğimizde uygulanan tüm implant markaları, dünyada bilinen ve bu konuda bilimsel çalışmalar yapılmaktadır. Tüm hastalarımıza uygulanan diş implantları ile ilgili tüm bilgileri içeren pasaport ve garanti belgesi verilmektir.

kliniğimizde , implant ve estetik diş hekimliği tedavilerini, Uzman Diş Hekimi Serdal Veske, ortodonti tedavilerini, Uzman Diş Hekimi Pınar Şahin Veske Uygulamaktadır.

Pandemi sürecinde , 6 üniteli kliniğimizde, tüm önlemler alınarak, covit-19 hastalığından dolayı, hastalarımız farklı kliniklerde ve hasta aralarında klinikler temizlenerek hizmet vermekteyiz.

Leave a reply